Overzicht winnaars titel Sporttalent van het jaar

1999Stefan de LaatTriatlon
2000Maikel van EekelenAtletiek
2001Vera RoozenPaardensport
2002Coen SevensVeldrijden
2003Sofia LetovaTurnen
2004Linda van LogtenHandboogschieten
2005Roel VerbovenKanovaren
2006Lars op ’t HoogPaardensport
2007Thomas KoolsSchaken
2008Bart LipsPaardensport
2009Anouk HorrevortsSynchroonzwemmen
2010Katja LetovaTurnen
2011Bas de LaatKarten
2012Mikky KiemeneyHockey
2013Sam van DijkTennis
2014Danique TimmermansBeachvolleybal
2015Lotte de GraafTurnen
2016Ronan van der LooBowlen
2017Martijn WeberSchaatsen
2018Marieke van BeurdenBasketbalster

 

Overzicht winnaars titel Sportploeg van het jaar

2001Dokkelaars meisjes onder 13 jaar synchroonzwemmen
2002-
2003D-pupillen van E.D.N.
2004Dames 1 D.S.V. Korfbal
2005Synchroonzwemafdeling van De Dokkelaers
2006Viertal van de Bikse Ruiters
2007Clubteam Rozenjacht
2008Tuldania 1
2009Synchroonzwemploeg Age II van De Dokkelaers
2010DSV
2011Synchroonzwemploeg van De Dokkelaers
2012G-badmintonners van badmintonclub Hilvarenbeek
2013Tom Chermin en Guus Abrahams beachvolleybal
2014Age 2 ploeg De Dokkelaers
2015Biks Shots U12-1
2016Viertal M van PPH ’t Wit Paardje
2017Biks Shots U16-1
2018Hilvaria 1

 

Overzicht winnaars titel Sporter van het jaar

1980Marion KluytmansTrampolinespringen
1981Gerard BayensStockrod autorace
1982Patrick en Olaf BluyssenVoetbal en tennis
1983Robert de BrouwerAtletiek
1984Geert AbrahamsTaekwondo
1985Babette HoogendoornSquash
1986Matti de VugtAtletiek
1987Boudewijn HaansTurnen
1988Ad van de HeijningAtletiek
1989Babette HoogendoornSquash
1990Ad van de HeijningAtletiek
19911 e team D.K.V. TuldaniaKorfbal
1992Nel de BrouwerAtletiek
1993Anika van TerheijdenJudo
1994Ad de Bruijn (jr.)Atletiek
1995Rianne van LieshoutHandboogschieten
1996Pauline RathAtletiek
1997Jan de BruijnAtletiek
1998Wil SchellekensPaardensport
1999Wietse van AltenHandboogschieten
2000Wietse van AltenHandboogschieten
2001Jos WilbortsTriatlon
2002Vera RoozenPaardensport
2003Jack van de SandeAtletiek
2004Wenda WeltenPaardensport
2005Bianca DieltjesHandboogschieten
2006Ton van KorvenVeldrijden
2007Gijs van de WielVoetbal
2008Thomas van GestelJudo
2009Nathalie de BackerAtletiek
2010Anouk HorrevortsSynchroonzwemmen
2011Anouk HorrevortsSynchroonzwemmen
2012Jos van DalMotorcross
2013Amber van OortTurnen
2014Amber van OortTurnen
2015Jos WilbortsTriatlon
2016Marlène van Gansewinkel Atletiek
2017Danique TimmermansBeachvolleybal
2018Meike KrootDressuurruiter

 

Overzicht winnaars Cees van Helvert prijs

2014Organisatie G-zaalvoetbaltoernooiZaalvoetbal
2015Marlène van GansewinkelAtletiek
2016Suzanne van den Einden-Brok Voetbal
2017Pieter VriensBiljart
2018Martha NettenGehandicaptensport

 

Overzicht winnaars titel Sportvereniging van het jaar

1975De Dokkelaers
1976Ponyclub Wilhelmina
1977Trampolinespringen Barani
1978Judoclub Hilvarenbeek
1979D.K.V. Tuldania
1980Jeugd Grensjagers
1981De Vrolijke Rakkers
1982Volleybalclub V.C.H.
1983Tafeltennisclub Hita ‘79
1984Hockeyclub
1985Hilko
1986Rijvereniging Wilhelmina
1987De Dokkelaers
1988-
1989s.v. Tuldania
1990De Dokkelaers
1991H.Z.V.B.
1992Hilvaria
1993H.T.C. de Ypelaer
1994W.S.C.
1995Achil
1996D.K.V. Tuldania
1997-
1998Hilvaria
1999D.K.V. Tuldania
2000Organisatie Wandelvierdaagse
2001Untouchables
2002´t Wit Paardje
2003Hilvaria
2004Platform gehandicapten Hilvarenbeek
2005S.V.S.O.S.
2006s.v. Tuldania
2007Hilvaria
2008R.K.D.S.V.
2009Judovereniging Deusone
2010DKV Tuldania
2011Korfbalvereniging DSV
2012Biks Shots
2013HTC De Ypelaer
2014Damesvoetbal S.V.S.O.S.
2015Rozenjacht Baarschot
2016Rijwiel Toer Club Hilvarenbeek
2017Stichting Beachvolleybal Hilvarenbeek
2018MTB Esbeek

 

Overzicht winnaars titel Sportvrijwilliger van het jaar

1975Waaj Naaijkens
1976Louis Snels
1977Cis van den Hurk
1978Tineke ElwardBadmintonclub Hilvarenbeek
1979Dick AardenMotorsport
1980Antoon de BruijnHilvaria
1981Mien van de WouwHilko
1982Geert van GeijnH.Z.V.B.
1983Harrie VerhoevenHilvaria
1984Henk DaelmansSportambtenaar gemeente Hilvarenbeek
1985Jos WijtenS.V.S.O.S.
1986Fons van LuffelenIJsclub De Flaes
1987Jan van Ham (wijlen)Hilvaria
1988Henk MangnusAchil '87
1989C.M. Spapens en C.F.J. van Helvert
1990Toon KlopSportraad
1991Tiny VriensS.V.S.O.S.
1992Jan StoelHita ’79
1993Guus Buijlinckxs.v. Tuldania
1994Sjef ReinacherJudovereniging Hilvarenbeek
1995Wim van Teeffelen IJsclub De Flaes
1996José van de PoelDe Dokkelaers
1997Piet HaestIJsclub De Flaes
1998Jack Leemanss.v. Tuldania
1999Sjan SmoldersHilko
2000Tinus PriemsS.V.S.O.S.
2001Janine van Oort - van KalmthoutDe Dokkelaers
2002Hans WilmusHilvaria
2003Wim LemmensDe Dokkelaers
2004Ad SebregtsS.V.S.O.S.
2005Gerard Verheess.v. Tuldania
2006Wim LiebregtsBiks Shots
2007Wim Hesselmanss.v. Tuldania
2008Frank BoonmanDe Dokkelaers
2009Toos HoosemansDSV
2010Wijnand BlesHilvaria
2011Antoon van de SandeS.V.S.O.S.
2012Corrie VromansDe Dokkelaers
2013Piet BrouwersHilvaria
2014Joost Hesselmanss.v. Tuldania
2015Adrie van de Wouws.v. Tuldania
2016Cocky de Brouwer Achil '87
2017Ad SmoldersIJsclub De Flaes
2018Arno TimmermansHilvaria